Sposoby stosowania syropu Flukonazin

Jak należy stosować lek Flukonazin syrop . Lekarz powiedział 2 razy dziennie po 10ml ale jak się to ma w stosunku do jedzenia.Czy lepiej zjeść śniadanie i np. po godzinie wziąść lek i z godzinkę nie jeść aby nie spłukiwać.Albo od razu po posiłku.Wieczorem po zażyciu syropu zostawić tak aż do rana czy mozna pić w nocy po jakichś 2 godzinach .Bo jak rano wstanę i nic w nocy nie piję to jestem zawalona flegmą.Chciałabym dobrze leczyć tą candide.Za odpowiedż dziękuję

Magdalena Mroczek

Można pi i jeść normalnie, posiłki nie wpływają na działanie preparatu.