Spóźniający się okres - przyczyny

Witam.
Mam 19 lat i jak do tej pory mój okres był w miarę regularny, nigdy się aż tak nie spóźniał. Pod koniec października byłam u ginekologa. Wykrył u mnie infekcję i zapisał tabletki dopochwowe C****. Brałam je przez tydzień. Także zlecił mi wykonanie badań- próby wątrobowe. Wyniki były dobre. Okres powinnam dostać ok 9 listopada. Dziś jest 18 a jego wciąż niema. Wykonałam dwa testy ciążowe - wyszły negatywnie.

Martwię się i nie wiem co mam zrobić. Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Wcześniej nie przechodziłam żadnej choroby, owszem miałam pewne stresujące sytuacje, ale jak zawsze.
Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,

Stan zapalny dróg rodnych oraz stosowane przez Panią leczenie mogą być powodem opóźnienia miesiączki.
Powinna Pani zgłosić się na wizytę do ginekologa aby określić czy stan zapalny został już wyleczony.

Pozdrawiam