Spóźniający się okres oraz ból brzucha i piersi a ryzyko ciąży

Witam. Ostatni miałam okres 17 października 1 listopada doszło do zbliżenia z chłopakiem . Okres powiłam dostać 14 listopada dzisiaj jest już 19 a okresu nie mam. Zazwyczaj okres miałam regularny . Brzuch mnie boli, piersi też . Czy jest to możliwe że mogę być w ciąży ? Proszę o pomoc... :|

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy, który powinien być już dodatni a w razie wątpliwości zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.