Spożywanie dwóch posiłków dziennie podczas odchudzania

Witam.Mam do Państwa pytanie a mianowicie chodzi o odchudzanie.Próbowałam setki razy ale nie udawało mi się.Teraz jestem na diecie-jem wtedy kiedy mam ochote czyli szczególnie 2 razy.Na śniadanie zjem kromkę kanapki a na obiad coś większego i kalorycznego,ale nie bardzo.A moje pytanie brzmi:Czy jedząc jednego dnia więcej niż zwykle to mogę przytyć?Czy zjedzenie przez dzień większej ilości kalori ma duży wpływ na odchudzanie? Wiem,że źle się odchudzam ale tak jest mi lepiej i lepiej się czuję.

Witam Panią,

Oczywiście że źle się Pani odchudza i w taki sposób z pewnością nie uzyska Pani oczekiwanych efektów. Nawet jak Pani schudnie to i tak prędzej czy później kilogramy powrócą. Jada Pani bardzo nieregularnie i jedynie dwa posiłki. W ten sposób zwalnia pani metabolizm i nie odżywia odpowiednio swego organizmu. Powinna Pani zjadać 5 posiłków dziennie, jeść zdrowo i wprowadzić aktywnośc fizyczną a osiągnie Pani swój cel!
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk