Stan po operacji tętniaka kończyny i chromanie przystankowe

Dzień dobry Jestem po operacji 3 lata na tętniaka kończyny podkolanowej prawej z tyłu nogi mam wszczepiony pomost ,z przodu od kolana nieczynna tętnica .Obecnie mam stwierdzone chromanie przystankowe II stopnia,pieczenie pięty oraz drętwienie palców.Chciałbym pana prof. spytać czy jest szansa na dalsze leczenie w celu doprowadzenia kończyny do pełnej sprawności Chciałem nadmienić że chirurg w mojej poradni nie daje mi szans na wyleczenie tej choroby.Jestem z Olsztyna mam 64 l czynny zawodowo

Witam, niestety choroby najpewniej nie uda się zwalczyć by doprowadzić do pełnej sprawności. Walczy Pan z następstwami schorzenia, które dotknęło dość wąskiego kalibru naczyń. Najlepiej porozmawiać z angiochirurgiem, który będzie dysponował kompletem badań w tym USG z przepływami naczyniowymi.