Stany podgorączkowe przy niepełnych omdleniach

Witam. Od kilku lat borykam się z niepełnymi omdleniami. Przy omdlewaniu następuje "wystrzał" adrenaliny i pobudzone jest serce. Od miesiąca mam stany podgorączkowe (37,5) oraz pieczenie pleców/rąk zwłaszcza nocą - st. podgorączk. powoduje mniejsze pieczenie (przy stanie pojawia się tachykardia 112). biegunka. Wyniki badań WBC 13, LYM

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do kardiologa. Zbyt mało danych aby coś więcej powiedzieć.