Stany podgorączkowe u 35-latka

Witam, mam 35 lat i od czerwca mam stany podgorączkowe niewiadomego pochodzenia. Miałem wiele badań byłem u lekarza i twierdzi, że jestem zdrowy a ja jednak nie czuję się dobrze, jestem zmęczony, słaby czuję że mam te 37,2 st. Badania krwi są w porządku. Czy zmiany zwyrodnieniowe stawów mogą mieć na to wpływ?

W przypadku wystąpienia stanów podgorączkowych należy poszukać przyczyny. Czasami diagnostyka jest długa, żmudna i wymaga "profesjonalnych" badań.
Proszę zwrócić się do reumatologa, wykonać badania w kierunku boreliozy, wykluczyć obecność nowotworu, zapalenia zatok, gruźlicy, sprawdzić zęby.

I drobna uwaga czuje an ,że ma Pan 37,2 czy rzeczywiście tyle wskazuje termometr, bo to zdecydowanie zmienia tryb postępowania.