Stolec ze śluzem podczas defekacji

Witam. Pół roku temu po wypróżnieniu się na papierze toaletowym zobaczyłem coś na kształt śluzu Zbagatelizowałem to, albowiem nie wiedziałem, że może to być objaw jakiejś choroby. Niemniej od tamtego czasu bacznie przyglądam się co ze mnie wychodzi i sytuacja powtarza się średnio raz na miesiąc. Nie boli mnie brzuch, nie widziałem śladów krwi w stolcu. Do jakiego lekarza powinienem zwrócić. I czy są jakieś szanse, że to nie jest rak jelita, tylko jakaś inna choroba? Dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z internistą lub gastrologiem. BEz przeprowadzenia badania i najpewniej badań dodatkowyych nie jesetem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny.