Stosowane dożylne Heparyny a zakrzepica

Mam zakrzepicę! Byłem w szpitalu jeden tydzień.pierwsze 2 dni dostałem dożylnie heparynę i potem wskoczyłem na xelarto i tak już mięsiąc.czy to nie za błache względem tak poważnej choroby tym bardziej że nie czuje się najlepiej ,czasami łapie mnie niedotlenienie

Lek. Katarzyna Szymczak

Leczenie zastosowane u Pana jest zgodne z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi zakrzepicy, jeśli występują u Pana jakieś niedpokojące objawy, np. duszność radzę skonsultować się bezpośrednio z lekarzem celem oceny Pana stanu zdrowia.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do kardiologa celem kontroli. Po badaniu bedzie można ewentualnie zmodyfikować leczenie.