Stosowanie czopków doodbytniczych a brak okresu

Witam mam pytanie a mianowicie 3tygodnie temu bylam u ginekologa po przyjezdzie z Uk i przepisala mi czopki doodbyytnicze (Metronidazoli - 0.5 Eencortoni - 0,02 bralam je przez 10dni. Okres spoznia mi sie juz ponad tydzien czy jest mozliwosc ze to przez te czopki? Cczy stres zwiazany z lotem zmiana klimatu itd moze byc przyczyna?? Prosze o pomoc bo nie wiem co robic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Wszystkie wspomniane czynniki mogą spowodować opóźnienie okresu.