Brak okresu przez 10 dni oraz senność, ból sutków i wzmożony apetyt

Witam. Mam pytanie odnosnie okresu. Spoznia mi sie okres juz 41 dni.. ostatnio 3tygodnie temu wspolzylam z mezem ostatni raz. Jestem spiaca, czesto bola mnie sutki, mam chęć spać czesto w dzień i trochę apetytu mi wzrosło. Często kreci mi sie w glowie... dodam iz wiem ze mąż podczas stosunku skończył w środku. Czy opóźniony okres o 10dni moze byc znakiem ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Proponuję wykonać test ciążowy który będzie już wiarygodny.