Stosowanie Diclofenac 100mg przy napadach kolki

Dzisiaj mialam pierwszy napad kolki nerkowej,dodam ze nigdy wczesniej nie mialam problemow z nerkami.Bylam na pogotowiu podano mi diclofenak 100mg i kazano czekac .Nikt nie powiedzial mi tak naprawde co mam robic teraz isc do lekarza rodzinnego i leczyc czy raczej zbagatelizowac bo to pierwszy raz .Dodam ze nie mam problemow z mikcja i poza dolegliwosciami bolowymi baardzo silnymi i temp.38st nie wiecej sie nie dzialo.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.