Co robić z kolką nerkową?

Witam. Mam pytanie co do kolki nerkowej, od czwartku rano obudziłem się z silnym bólem w okolicy nerki (wiedziałem że do kolka nerkowa) gdyż pojawiła się u mnie po raz drugi po 2 latach. Udałem się do urologa i powiedział że kamień ma 5mm i powinienem urodzić go sam. Jednak dziś mija już 4 dzień, a ja dalej czuje okropny ból w okolicy nerki. Spozywam nospe, ketonal i furaginum. Nie co mam robić czekać na przedostanie się kamienia do moczowodu czy zgłosić się do szpitala?

Wiele kilkumilimetrowych złogów, które wpadną do moczowodu rzeczywiście pacjent jest w stanie wydalić samodzielnie. Odbywa się to pod okresową kontrolą urologiczną i jest wspomagane farmakoterapią. Zestaw leków, które Pan wymienił wydaje się nie kontrolować dolegliwości- jest to wskazanie do ponownej konsultacji i modyfikacji leczenia.