Stosowanie diety od miesiąca a brak efektów

Witam od miesiaca stosuje diete. Jem5 razy dziennie pije duzo wody ograniczam jedzenie slodyczy no moze zdazy mi sie cos zjesc. Cwicze od dwoch tygodni cardio 30 min dziennie i robie brzuszki.Jem dwa razy dziennie serki ziarniste pije kefir szklrano ipopoludniu. Jem owoce ale niestety efektow nie mam! No mozejak sie mieze to sa male ale na wadze nic nie spadlo! Waze 76 kg przy wzroscie 164 cm mam30 lat i trojke dzieci. w 2010 roku chodzilam do dietetyka i wtedy schdlam z90 kg na73. Pozdrawiam

Witam,
ważne jest odpowiednie zbilansowanie diety - pomoc dietetyka w tej kwestii jest nieoceniona.
Ćwiczenia cardio może Pani wykonywac codziennie, jednak ważna jest też regeneracja mięśni.
Czy poziom TSH jest prawidłowy?

W celu uzyskania trwałych efektów w odchudzaniu, należy nastawić się na działania długoterminowe. Miesiąc to tak naprawdę dopiero początek przygody z odchudzaniem.
Z Pani opisu wynika, że Pani dieta może nie być odpowiednio skomponowana. Już teraz widać, że jest w niej za dużo produktów mlecznych (zaleca się max. 2 dziennie).
Może być również tak, że ogranicza Pani jedzenie a następnie odczuwa silne łaknienie i spożywa nadmierną ilość pożywienia np. wieczorami.
Proponowałabym zmiany jeśli chodzi o treningi. Lepiej ćwiczyć nawet dwa razy w tygodniu ale regularnie niż zrywamy codziennie przez 30 minut a później rezygnować znowu z ćwiczeń na długi czas. Do kardio dołączyłabym ćwiczenia siłowe, ale brzuszki stanowiłyby niewielką część tego siłowego treningu. Powinien to być trening ogólnorozwojowy.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska