Stosowanie kreatyny a zdrowie

Witam, pytanie dotyczy suplementów: czy przyjmowanie kreatyny w ilości 5 gram dziennie i ogólnie jej przyjmowanie ma jakiś negatywny wpływ na zdrowie?

Witam serdecznie

opierając się na dotychczasowych badaniach naukowych, nie ma potwierdzenia i wymiernych korzyści w stosowaniu tego suplementu.Codzienny jadłospis, który jest urozmaicony i obfituje w dobre produkty dostarcza wszystkiego co potrzebne organizmowi. Indywidualna suplementacja jest zalecana osobą o dużym wysiłku fizycznym trenującym zawodowo lub osobom chorym celem uzupełnienia niedoborów w diecie.

pozdrawiam
Agnieszka Pierwoła