Stosowanie kreatyny a ćwiczenia na siłowni

Witam chciałbym sie zapytać o kreatyne chodzę na siłownę od roku i na opakowaniu kreatyny napisane zeby brać po 15 gram w dni treningowe i 10 dni nietrenigowe czy to dobr wybór czy nie duzo nie chce mieć problem z nerkami i kratyniną mam 18 lat 181 cm wzrostu i 74 kg wagi

Witam, w tak młodym wieku radziłabym raczej uzupełniać białko w diecie, niż przyjmować odżywki obciążające nerki i wątrobę. Główne źródła białka, poza mięsem, to ryby, jaja, sery,mleko, jogurty, kefiry, maślanka, a takze warzywa strączkowe (soja, soczewica, bób, groszek, fasolka).

Serdecznie pozdrawiam