Stosowanie kropli do nosa a 38-tygodniu ciąży

Ostatni miesiac ciazy (38tc). Mam wrazenie wiecznie spuchnietych sluzowek w nosie i zatkanego nosa. wietrze pomieszczenia uzywam nawilzacza używam kropli prenalen, ale tak naprawde pomagaja mi tylko zwykle krople dla doroslych Xylorin lub Otrivin. Czy moge ich juz bezpiecznie uzywac? Nie zaszkodze dziecku?

Aleksander Ropielewski

Jedynie przez okres do 5-6 dni. Jeżeli objawy będą się utrzymywać prosze skontaktować się z lekarzem.