Stosowanie leków na silne bóle miesiączkowe

Ginekolog jako ostateczną próbę poradzenia sobie z silnymi bólami miesiączkowymi (poczatek to zawsze wizyta na pogotowiu-ciśnienie 80/60,kroplówka z no-spą i zastrzyk ketonalu) zapisał mi 3-miesięczną kurację tabletkami VIBIN, jednak najpierw polecił mi zrobić próby wątrobowe, oto wyniki: -bilirubina całkowita-1,68 mg/dl -aminotransferaza alaninowa (ALT) -9,3 U/l -AST 18,2 U/l -Cholesterol całkowity 156 mg/dl -glukoza 95 mg/dl Czy powinnam brać te tabletki przy podwyższonej bilirubinie?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania dokładnych norm nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.