Stosowanie Mefedronu a depresja

Witam mam pytanie 7 miesięcy temu brałem mefrdron przez rok ok 70 g łącznie i dostałem depresji czy to że słabo myślę nie chce mi się nic słaba pamięć to od brania narkotyku czy od depresji wgl czy organizm się regeneruje czy to minie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Typowe objawy depresji. Proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Witam, skutki uzależnienia odczuwa się długo po odstawieniu mefedronu, stany depresyjne często także są objawem nadużywania narkotyku, problemy z pamięcią, trudności skupiania uwagi, okresy senności lub pobudzenia występują długo po odstawieniu narkotyku. Nic nie napisał Pan o leczeniu-terapii uzależnienia. Przypuszczam, iż nie uczęszcza Pan na leczenie, dlatego doradzam wizytę u specjalisty psychoterapii uzależnień w Poradni LU, tam dowie się pan więcej prawdziwych informacji o środkach psychoaktywnych i ich skutkach, co pozwoli Panu lepiej zrozumieć swój stan. Pozdrawiam serdecznie.