Stosowanie tabletek Teenia a przerwa pomiędzy kolejnymi opakowaniami

Witam . Od prawie roku biore tabletki anty. Teenia . Teraz zrobilam 2 dni wczesniej przerwy i niestety zrobilam 9 dniowa przerwe bo zapomnialam wziac 2 pierwszych tabletek a w tym czasie wspolzylam bez zabezpieczenia z zakonczeniem w srodku . Czy jest mozliwosc ze moge zajsc w ciaze ?i od 5 dni bez przerwy boli mnie dol brzucha.bardzo prosze o szybka odpowiedz .z gory dziekuje

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.