Plamienie po 8-dniowej przerwie w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Boje sie ze moge byc w ciazy. Biore tabletki antykoncepcyjne, ale przy ostatniej 7 dniowej przerwie zapomnialam wziac tabletke, wiec przerwa byla 8 dniowa. Przez pierwszy tydzien nie wspolzylam, ale juz w nastepnym tak (11 dzien brania tabletek). Nie uzylismy przezerwatywy, ale tez chlopak nie skonczyl we mnie. Dzisiaj (2 dni po tym) pojawilo sie bardzo lekkie plamienie. Bardzo stresuje sie ta sytuacja i zastanawiam sie czy to ze stresu, czy moze to ciaza? Prosze o odpowiedz.

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Stres może powodować różnego typu zaburzenia menstruacyjne.