Stosunek bez wytrysku w dni niepłodne a ciąża

Witam! Mam 19 lat i ostatnio uprawialam petting ze swoim chlopakiem, jednak nie mamy pewnosci czy przed ' wlozeniem ' jego palca do srodka, uprzednio nie styknal się on z ta wydzielina. Raczej nie,ale jesli tak, to czy jest ryzyko zajscia w ciążę? Dodam, że jestem dziewica i mialam nieplodne dni, ktore trwac bd jeszcze co najmniej 2,3 dni. Proszę o poradę.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zakładając, że na palcach znajdował się preejakulat istnieje możliwość zapłodnienia. Dni, o których Pani pisze to najprawdopodobniej (nie podaje Pani szczegółów) dni przed owulacją a te są potencjalnie płodne.