Stosunek bez zabezpieczenia i wytrysk poza pochwą a ryzyko ciąży po kolejnym stosunku po umyciu penisa

Czy jesli uprawiamy sex bez gumek i sie spuszcze na chusteczke, pojde dokladnie umyc penisa i znow bede chcial sie kochac to na penisie moze cos zostac? Jest ryzyko ciazy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nawet sam fakt odbywania "stosunku przerywanego" nie jest pewną metodą antykoncepcji i istnieje możliwość ciąży po takim stosunku.