Stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem poza pochwą a ryzyko ciąży

Witam, czy jeśli kochalem sie z dziewczyną kilka razy w ciągu godziny z przerwami gdzie bylem sie umyć i raz oddalem mocz, to czy jest jakieś ryzyko ze dziewczyna moze zajsc w ciąże? Konczylem na zewnątrz. Dziewczyna prawdopodobnie miala dni plodne...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, tzw. stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji i ryzyko ciąży istnieje.