Stosunek przerywany, plamienia a ciąża

witam . mam 18 lat spałam z chłopakiem jakiś miesiąc temu i skonczyl w mnie . nie wiem czy miałam dni płodne bo mam nieregularne miesiączki wiec nie wiem . od paru dni mam plamienia raczej miałam przez jeden dzień chwilke i na drugi to samo . czy pomimo tego ze miałam miesaczke mogę być w ciąży ? i czy przez stosunek przerywany tez można zajść w ciaze . kocham się z chłopakiem i od pewnego czasu przed wytryskiem wyciąga . dziś miałam gorączke mam wzdęcia , i boli w podbrzuszu po lewej stronie .

Elżbieta Rhone

Witam!
Stosunek przerywany nie jest uznawany jako metoda antykoncepcji. U każdej współżyjącej kobiety w okresie rozrodczym należy podejrzewać ciążę przy braku miesiączki. Plamienia, które Pani opisuje mogą pojawiać sie też w ciąży. Proponuję wykonanie badania beta HCG z krwi.