Stosunek w 8 dniu cyklu a możliwość ciąży

Wiatm. moje cycle trwaja 27-30 dni. 8 dnia cyklu odbylam stosunek z prezerwatywa. Na wszelki wypadek po 24 godzinach przyjelam plan B. Tego same dni rozpoczelam pierwsze opakowanie Yaz. Od tamtej pory wszystkie odbyte stosunki byly rowniez zabezpieczone prezerwatywa. Jakie sa szanse na ciaze? Czy istnieje szansa,ze wystapila owulacja? dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Prawdopodobieństwo ciąży istnieje ponieważ żadna metoda antykoncepcyjna nie działa w 100%, choć na pewno prawdopodobieństwo jest niskie.