Stosunki bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam. Przez ostatnie 2 tyg współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia oraz bez przerwy na wytrysk. Stosunki zdarzały się także podczas okresu. Czy jest możliwośc abym była w ciąży? Czy zrobienie testu po paru dniach ma sens?
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Każdy niezabezpieczony stosunek seksualny wiąże się z ryzykiem ciąży. Także podczas okresu. Testy ciążowe dostępne w aptekach należy wykonywać najwcześniej po 10-14 dniach od stosunku, najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniej mogą dać bowiem wynik fałszywie ujemny. Dokładniejsze jest oznaczenie poziomu beta-hcg z krwi.

Witam , proponuję udać się do ginekologa w celu przeprowadzenia edukacji antykoncepcyjnej i pozostania pod jego stałą , systematyczną opieką , pozdrawiam , zż

Taka możliwość zawsze istnieje tym bardziej, że Państwo nie zabezpieczaliście się przed ciążą. Testy ciążowe są najbardziej wiarygodne dopiero po upływie 14 dni od stosunku,