Stosunki przerywane przed miesiączką a ryzyko ciąży

Moje cykle są 27-28 dniowe. 15 i 16 ( 25 i 26 dzień cyklu) października uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany. 17 dostałam okres. Był całkiem normalny. 22 dni po stosunku zrobiłam test z moczu- negatywny. Powinnam sie jeszcze obawiac ciąży. Zrobic następny test?

Milena Lubowicz

Test zwykle jest wiarygodny około 14 dni po stosunku, także myślę, że nie ma potrzeby powtarzać.
Pozdrawiam