Strupek koloru żółtego na brodawce

Od dłuższego czasu na brodawce widnieje strupek koloru zoltego. Bardzo mnie to nie pokoi. Onkolog wykluczyl zmiany nowotworowe, dwa razy miałam wykonywane usg. Badania hormonalne takze mam w porządku, nie mam dzieci oraz nie jestem w ciąży. Co moze byc przyczyna takiego strupka? Pozdrawiam.

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Może to jakaś zmiana skórna (nadmiernie zrogowaciały naskórek). Proszę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.