Strupki na skórze głowy

Raz na kilka miesięcy na glowie, pod wloskami robi mi sie drobny strupek. Po jakimś czasie przechodzi, ale jak wraca to w tym samym miejscu. Co to moze byc? Nie ma ropy, bolu czy czegos takiego. Maly strupek, jak sie go zdrapie to troche krwi jest.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Prawdopodobnie jest to wynikiem zaczopowania obecnych na skórze głowy gruczołów łojowych, których zawartość w pewnym momencie rozlewa się i tworzy nieestetyczne strupy. Nie jest to jednak zjawisko groźne.