Strzelanie stawów a suplementy diety

Witam. Mam 26 lat i zaczęły mi strzelać wszystkie stawy. Zaczęło się od strzelania, kłucia i bólu w kolanie (ból po 1,5 tyg minął). Natomiast strzelanie we wszystkich stawach nasiliło się. W ostatnim czasie zgubiłam trochę na wadze i nie odżywiałam się zbyt dobrze, czy to może być przyczyną tych dolegliwości? Czy powinnam zgłosić się do lekarza z tymi dolegliwościami czy wystarczy jak będę stosowała suplementy diety na stawy glukozaminą?

Magdalena StusiĹska

Witaj,
strzelanie w stawach nie jest powodem do niepokoju- nie powoduje żadnej patologii w stawach.