Stymulowanie wzrostu u dziecka

Witam, Mój syn ma 11 lat, ma około 145 cm wzrostu, chciałbym się dowiedzieć czy są jakies naturalne sposoby stymulowania wzrostu u dzieci, ja sam jestem niski około 172 ale żona ma około 174 cm. GD
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma naturalnych metod, które pozwalałyby stymulować wzrost u dzieci. Jeśli ma Pan jednak jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowego wzrastania dziecka proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą.