Swędząca fałdka za uchem

Witam. Za uchem robi mi sie taka fałdka, tak jakby swędzi i tak szczypie kiedy tam dotykam. Juz nie pierwszy raz zauwazam u siebie cos takiego. Co to moze byc?

Tak jakby trzeba byłoby się udać się dermatologa aby pokazać mu zmiany . Przez opis zmiany nie widzimy nie wyleczymy ani nice doradzimy nic więcej.