Swędząca skóra, duże pragnienie i zmęczenie

Witam, moje objawy to: - swędząca skóra (muszę brać prysznic 2-3 razy dziennie) - duże pragnienie (badania cukru są OK) - duże zmęczenie poranne (potrzebuję 2-3 godz. aby się obudzić) Czy te rzeczy są ze sobą powiązane? Co może być przyczyną? Jakie badania warto zrobić?

Witam. Na pewno należy rozważyć zmęczenie wywołane przepracowaniem i stresem. Z badań które trzeba wziąć pod uwage to morfologia, TSH, bilirubina, ALT