Swędzące bąble na skórze

Witam. Od 2 dni pojawiają mi siè na ciele bąble wyglądające jak dość spore ukąszenia komara, lecz żaden mnie na pewno nie ugryzł. Na pączątku zaczynamnie swędzieć potem jak sie podrapie to wyskakuje coraz to większy bąbel, a potem zaczyna boleć. Mam 4 na lewej ręce, dwa na lewej nodze, jeden na lewym policzku i chyba jeszcze jakieś 2 na plecach, są w dość sporych osstępach. Co to moze być? Co mam robić? Czy to może być od psa? Nie jadłam raczej nic nowego tylko tabletki na gardło propolki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.