Swędzenie i pieczenie warg sromowych u 25-latki

Witam Mam na imie Karolina. Od ponad tygodnia mam nurtujacy mnie problem. Swedzenie i pieczenie warg sromowych nie daje mi spokoju. Starannie dbam o higiene osobista ale ostatnio to nie wystarcza. Mam tez suchosc pochwy co strasznie mi przeszkadza podczas stosunku z moim partnerem co dodatkowo sprawia mi bol i nie prowadzi do przyjemnosci. Czy powinnam zglosic sie do lekarza? Czy to cos powaznego? Czekam na odpowiedz.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to zakażenie. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.