Swędzenie łokcia i zmiana skórna

Witam, od jakiegoś czasu nie długiego swędział mnie łokieć i miałam niewielką krostę smarowałam płynem novoscabin lecz wczoraj po nocy kiedy wstałam to miejsce się pojawiło i wygląda jak wrzód tylko że swedzi i robi się ranka z której coś się sączy kiedy przypadkiem dotkne. niestety na wizyte muszę długo czekac więc szukam pomocy tutaj.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę to miejsce odkazac no Octeniseptem i zmieniać opatrunki, w razie braku poprawy, skonsultować się z lekarzem.
Pozdrawiam