Swędzenie na początku żołędzi penisa

Witam czesto sie mastubuje o higene intymna dbam ostatnio swedzi mnie tutaj na poczatku zołędzi na samym dole mnie swedzi bardzo przy samym poczataku boje ze to rak bo wczoraj po masturbacij był bardzo czerwony strasznie mnie swedzi blagam o pomoc mam 20 lat

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być związane z urazem podczas masturbacji. W Pana wieku nowotwór jest bardzo mało prawdopodobne.

Pozdrawiam.