Świąd, pieczenie warg sromowych a choroba weneryczna

Witam,chciałabym się dowiedzieć jakiej choroby wenerycznej mogą być objawy takiej jak: swędzenie w pochwie obrzęk warg sromowych dziwne uczucie tak jakby ucisk po oddaniu moczu ropne wypryski na twarzy wysypka w okolicy pachwiny u partnera po stosunku Jestem przekonana,że jestem na coś chora lecz chciałabym wiedzieć jaki to typ choroby może być? 1.02 mam wizytę u ginekologa,jak długo czeka się na wyniki badań w kierunku chorób wenerycznych?

Aleksander Ropielewski

Może to być obraz wielu chorób wenerycznych i bez wykonania badań dodatkowych (posiewy, wymazy, badania serologiczne) trudno dokonać wstępnej diagnostyki.