Szansa na zapłodnienie przez spodnie dziewczyny

Witam.Jestem jeszcze niedoswiadczony w sprawach seksu i nurtuje mnie jedna sprawa ktora moze wydawac sie glupia.Czy plemniki moga przejsc przez spodnie oraz bielizne dziewczyny jesli bede ja pocieral tam nagim penisem?Czy jest szansa na zaplodnienie?Do wytrysku nie doszlo trwalo to jakies 2 min i po tym wyczyscilismy spodnie chustka.Czytalem wiele razy ze to niemozliwe jednak chce byc tego pewny i znac odpowiedz eksperta.Dziekuje

Ubranie z tkaniny nie jest zabezpieczeniem, jeśli dojdzie do połączenia się płynu kobiety(lubrikacja) z płynem męskim ( preejakulet lub nasienie).
Taki "suchy seks" przez ubranie jest bezpieczny, dopokąd jest rzeczywiście suchy, o co trudno nieraz...
Warto zaprzyjaźnić się z prezerwatywką...
Pozdrawiam.