Szansa na zostanie mamą po poronieniu

Mam 34lata maz 41 mamy syna 12lat w 2011r staraliśmy sie o kolejne dziecko niestety poronilam w 13tyg. Od sierpnia staramy sie ponownie. Okres mam regularnie co 31dni ostatnio miałam 07.08.14r kochaliśmy sie 15 i 24sierpnia niestety 07.09 dostałam okres trwał tylko 3dni ale był. Czy jest szansa ze po poronieniu bede jeszcze mama?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować starania. W przypadku dalszych niepowodzeń konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.