Starania o dziecko po poronieniu ciąży

Witam. Z mężem staramy się o drugie dziecko. Niestety pierwsze poroniłam w 8 tygodniu 19marca 2014. Ostatnią miesiączkę miałam 7 lipca teraz powinna być 3 sierpnia. Z mężem kochamy się co 2 dzień . Od paru dni miewam mdłości, najczęściej rano i po kawie, ból brzucha, ale tylko jak dźwigam ( pracuję w Biedronce), robiłam już 3 testy , wszystkie negatywne :( Proszę o jakąś poradę? Czy czekać do spodziewanej miesiączki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje regularne zblizenia w okresie dni płodnych. Jeżeli to nie przyniesie zmiany warto zgłosić się do ginekologa.