Szum w uszach i przeziębienie u 40-latka

Od 4 dni mam piski w głowie lub uszach ,sam już nie wiem,Zrobiono mi badanie słuchu, wyszło ok.Ale piski sa nadal.Byłem u lekarz ainternisty.alekazał czekac bojestem przeziębiony.Lekarz nie chciał mi dać skierowania na morfologie ani na podstawowe pierwiastki takie jak magnez żelazo i potas. Nie wiem co mam robić i do jakiego lekarza dalej sie udac .Proszę o pomoc.

Nie wiem co robisz, gdzie pracujesz. Może to uraz akustyczny w pracy? Po co Ci te badania. Jak się odżywiasz prawidłowo to te wyniki będą ok. Weź zwolnienie i poleż sobie spokojnie z aspiryną w łóżku. A potem napisz.