Terapia Antikolem połączona z psychoterapią

Terapia alkoholowa na oddziale dziennym byla pomylka. Zdecydowalam sie na terapie Antikolem. Czy powinnam polaczyc go z psychoterapia?

Zdecydowanie tak. Sam anticol nie pomoże. Podstawowy problem w uzależnieniu, to jak radzić sobie z emocjami bez alkoholu, a tego nie nauczy żadna tabletka. Pomóc może profesjonalna psychoterapia. proszę wznowić terapię, może nie koniecznie na oddziale dziennym. Są też terapie "dochodzące" 2-3 razy w tygodniu. Proszę o kontakt z ośrodkiem leczenia uzależnień.