Terapia nerwicy a wystąpienie nadpobudliwości psychoruchowej

Witam, chodzę na terapię w kierunku nerwicy od 1,5 miesiąca, od dwóch dni 90% objawów ustąpił i pojawiła się nadpobudliwość psychoruchowa.czy jest możliwe ze tak szybkie ustapienie objawów nerwic owych jest związane z tym ze miałam stlumione adhd i to nie była tak naprawdę permanentny nerwica?

Witam,

Z Pani opisu wnioskuję, że objawy nerwicowe, jakby zamieniły się w nadpobudliwość. Być może w procesie psychoterapeutycznym udało się Pani odblokować jaką część siebie lub energię, która się teraz tak uwalnia. Proszę pozwolić się temu dziać, obserwować siebie i dalej współpracować z psychoterapeutą.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
Ewa Czernik