Torbiel a stosowanie wkładki Mirena

Dzien dobry ... Od kwietnia posiadam wkładkę mirena w sierpniu byłam na kontroli i okazało sie ze mam torbiel malutką ... Lekarz powiedział ze sie wchłonie ... Jednak od kilku dni bardzo bolą mnie plecy w okolicy lędźwiowo krzyżowej ... Brzuch cmi jak na okres ... Pojawilo sie krwawienie jednorazowe oraz dzis mnóstwo zabarwionego na brązowo śluzu ... Czy to moze oznaczać ze torbiel zamiast sie wchłonąć powiększa sie ? Nie wiem co robic w Polsce bede dopiero w grudniu ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.