Torbiel a uczucie rozpierania w brzuchu

Witam jakis czas temu dowiedzialam sie ze mam torbiela jednak byl maly i lekarz kazal przyjsc za 3miesiace mam pytanie poniewaz czuje mocne rozpieranie w brzuchu, pobrzuszu , jajnikach jest to strasznie bolace i chwilami promieniuje do kregoslupa mam tez parcie na mocz bo ten ,,ucisk" przechodzi z miejsca na miejsce raz jest w podbrzuszu raz w jajniku czuje tez jakby lekkie mrowienie w miednicy ale to tylko chwilami. Czy to jest wynik tego torbiela? Do lekarza dopiero na listopad i martwie sie

Torbiel może dawać opisywane dolegliwości. Jako symptomatyczna (objawowa) wymusi podjęcie decyzji o leczeniu. Ustali je Pani z ginekologiem.