Torbiel krwotoczna jajnika u 23-latki

Witam, jestem 23 letnią kobietą. W sobotę 21 listopada będąc na wizycie u ginekologa podczas USG okazało się że na lewym jajniku mam torbiel krwotoczną 45x47mm, na prawym (zwykła) torbiel 25x30mm + okres spóźnia mi się już 3 tyg, bóle piersi od 2 tygodni (tak jakbym miała siniaki). Pani doktor przepisała mi tabletki na wywołanie okresu które miałam zażywać przez 5 dni. Dzisiaj jest 5 dzień a okresu dalej nie ma. Kolejną wizytę mam dopiero 19 grudnia. Powinnam skonsultować się z innym lekarzem?

Witaminy w ciąży

Leczenie jeszcze trwa, proszę odstawić tabletki i poczekać do szóstego dnia, jeżeli nic się nie wydarzy, proszę przyspieszyć wizytę. Będzie Pani spokojniejsza.