Torbiel na jajniku i wyniki badań markerów nowotworowych

Witam! Odebrałam dziś wyniki badań markerów nowotworowych ponieważ wykryto u mnie dużą torbiel na jajniku. Chciałabym się dowiedzieć czy wyniki są prawidłowe: Dehydrogenaza mleczanowa(LDH) wynik 145U/L przy normie 120-246; Antygen karcinoembrionalny(CEA) wynik <0,5ng/ml norma 0,0-2,5; Alfa-fetoproteina(AFP) wynik <1,3ng/ml norma 0,0-8,0. Czy wyniki są prawidłowe i nie muszę się martwić? Dziękuję za odpowiedź.

Wyniki nie są jednakowo dobre dla różnych chorób! Za mało znam Pani stan ogólny i przede wszystkim -choroby , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę omówić te sprawy z lekarzem prowadzącym!!! zż