Torbielki w głowie kości udowej

pod postacią drobnych torbielek w głowie kości ramiennej.Podwyższenie intensywności sygnału w przednio-bocznej części głowy k. udowej-obrzęk szpiku pourazowy- uszkodzenie typu Bankarta kostnego.Chrząstki stawowe nieco ścienczałe o podwyższonej intensywności sygnału.Podejrzenie uszkodzenia górnej części obrąbka.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wskazana jest wizyta u ortopedy, który odniesie wynik do zgłaszanych objawów i zdecyduje o dalszym postępowaniu.